No module Published on Offcanvas position
Gimnazjum Łukowica +48 600 464 461 inpakutokskk@gmail.com Wtorek i Piątek od 17:00

Aktualności

Ogólnopolski Turniej Karate – Krosno 09.11.2013

260 zawodników i zawodniczek z 23 Klubów Karate walczyło na matach tatami w Krośnie w Ogólnopolskim Turnieju Karate.

Nowosądecki Klub Sportowy Karate Kyokushin reprezentowało dwóch zawodników z naszego dojo: Marek Hajduk oraz Andrzej Talarczyk którzy w kumite seniorów pokazali swój mocny charakter i ducha walki.
Marek Hajduk w kumite seniorów +80kg po 3-ch zwycięskich walkach stanął na najwyższym podium Turnieju a Andrzej Talarczyk w kumite seniorów – 80kg w drugiej walce uległ zawodnikowi z Katowic zajmując 3-cie miejsce.

Kategoria kumite młodziczek +50kg została zdominowana przez nasze zawodniczki: Izę Pogwizd i Dominikę Burnagiel, które po zdecydowanych kolejnych dwóch zwycięskich walkach spotkały się w finale. Walka była wyrównana i sędziowie po dogrywce wskazali na Izę.

Wygrane walki kwalifikacyjne: Piętka w kumite młodzików oraz Dominik Leśniak i Filip Kojs w kumite kadetów. Dominik w walce o wejście do strefy medalowej spotkał się z Kacprem Kulpą z Nowego Targu i po dogrywce przez wskazanie 3:1 sędziowie wskazali na Kacpra a Filip w drugiej walce nie zdołał jednak pokonać późniejszego zwycięzcę tej kategorii zawodnika z Krosna.